Pracownik działu ofertowania i obsługi kontraktów branża budowlana

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie kosztorysów ofertowych i powykonawczych,
  • przygotowanie ofert dla inwestorów,
  • bezpośrednie rozmowy z inwestorami, projektantami, podwykonawcami,
  • prowadzenie negocjacji z wykonawcami i dostawcami zaangażowanymi w projekty,
  • sporządzanie zestawień porównawczych otrzymanych ofert i ich analiza,
  • analiza dokumentacji projektowej i dokumentów przetargowych,
  • przygotowanie dokumentacji projektowej/koncepcyjnej niezbędnej do przygotowania oferty,
  • przygotowywanie dokumentów potrzebnych do sporządzenia wyceny, oferty,
  • współpraca z Inwestorem,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy (w tym kierownictwem kontraktów) celem optymalizacji kosztów,
  • wsparcie Kierowników Kontraktów.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne najchętniej: budowlane, inżynieria środowiska, ochrona środowiska, energetyka, elektroenergetyka, bądź pokrewne,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i projektowej,
  • praktyczna umiejętność sporządzania koncepcji/dokumentacji projektowej,
  • praktyczna umiejętność sporządzania przedmiarów i kosztorysów,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word), Norma, BIMestiMate, środowiska CAD.

Mile widziane:

  • praktyczna znajomość przepisów Prawa Budowlanego, Ustawy Prawo Zamówień Publicznych oraz przepisów z nimi związanych,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku kosztorysanta lub/i asystenta projektanta,
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • wynagrodzenie 4 500-7 500 brutto przy umowie o pracę w zależności od doświadczenia,
  • wynagrodzenie 6 500-9 500 brutto przy umowie B2B w zależności od doświadczenia,
  • stabilne warunki zatrudnienia: rodzaj umowy do wyboru, wynagrodzenie zależne od doświadczenia i wyników procesu rekrutacyjnego plus system motywacyjny uzależniony od efektywności wykonania powierzonych zadań,
  • możliwość rozwoju zawodowego: poprzez samodzielną pracę nad ważnymi projektami, współpracę z najlepszymi specjalistami, awans, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • niezbędne narzędzia pracy m.in. telefon służbowy, laptop oraz do dyspozycji samochód na zlecone wyjazdy służbowe,
  • dyskretny i przejrzysty proces rekrutacji - każdy Kandydat jest na bieżąco informowany o statusie swojej aplikacji,
  • pracę w Firmie będącej Liderem na krajowym rynku inwestycji związanych z budową Ciepłowni Geotermalnych.

Przejrzysty i prosty proces rekrutacji:

Każdy Kandydat jest na bieżąco informowany o statusie swojej aplikacji.

  • etap1 – aktualizacja statusu po analizie CV - 3-5 dzień roboczy po aplikacji.
  • etap 2 – rozmowa z rekruterem – ok. 5 dni po aplikacji.
  • etap 3 – rozmowa z Zarządem/Członkiem Zarządu w siedzibie Firmy i decyzja – w dogodnym terminie.

O Spółce:

ENERGY SOLUTIONS Sp. z o.o. działalność prowadzi od 2003 roku. Od ponad 20 lat zaspokajamy oczekiwania naszych Klientów. Naszymi atutami są doświadczenie, profesjonalna kadra inżynierska oraz najwyższa jakość potwierdzona licznymi certyfikatami i standardami, m.in. ISO 9001. Stawiamy na ciągły rozwój kompetencji we współpracy z ośrodkami naukowo-badawczymi. Korzystamy ze wsparcia wyspecjalizowanych spółek partnerskich, co daje nam gwarancję optymalizacji obsługiwanych inwestycji.

Zajmujemy się:

  • budową ciepłowni geotermalnych wraz z infrastrukturę towarzyszącą,
  • budową obiektów przemysłowych i budownictwa ogólnego,
  • budową obiektów i instalacji dla sektora energetycznego,
  • budową obiektów energetycznych w oparciu o niskoparametrowe strumienie energii, takie jak: ciepło opadowe, wody stojące, wody stojące, wody płynące, ścieki oczyszczone, a także sprężarkowe i absorpcyjne pompy ciepła,
  • budową obiektów użyteczności publicznej,
  • sporządzaniem dokumentacji,
  • przeprowadzaniem audytów,
  • doradztwem inżynieryjnym i technologicznym.

Nasza oferta obejmuje:

  • wykonywanie linii przesyłowych elektroenergetycznych,
  • budowę i modernizację elektrociepłowni,
  • budowę i modernizację bloków energetycznych,
  • budowę obiektów oraz instalacji OZE,
  • wykonywanie stacji transformatorowych – rozdzielni średniego napięcia i niskiego napięcia,
  • kompleksową realizację sieci oraz instalacji energetycznych,
  • wykonywanie instalacji automatyki i sterowania,
  • montaż systemów teletechnicznych
  • instalacje systemów zarządzania budynkiem (BMS)
  • instalacje inteligentnych budynków,
  • kompleksowe zarządzanie inwestycją,
  • przeprowadzanie audytów energetycznych,
  • doradztwo w zakresie regulowania efektywności energetycznej w realizowanych inwestycjach.

O naszym profesjonalizmie i wiarygodności świadczy szerokie grono zadowolonych Zleceniodawców.