Pracownik serwisu

UMOWA O PRACĘ

  • 3 800 – 5 000 zł brutto / mies.

KONTRAKT B2B

  • 4 000 – 8 000 zł netto (+ VAT) / mies.
  • umowa o pracę, kontrakt b2b
  • pełny etat
  • praca stacjonarna
  • praca od zaraz

Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek)

Godziny pracy: 8:00-16:00

Możliwa praca w godzinach nocnych: tak

Tryb wypłaty: miesięczna

System wynagrodzeń: delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków:

  • Miejsce pracy: woj. Małopolskie Tarnów oraz praca w delegacji na terenie PL;
  • Praca na zakładach przemysłowych, ciepłowniach i elektrociepłowniach, instalacjach i obiektach gospodarki odpadami, wodno-kanalizacyjnych;
  • Zakres obowiązków: przyjęcie zgłoszenia, diagnostyka, naprawa, wymiana uszkodzonych elementów;
  • Przeprowadzanie przeglądów i remontów maszyn;
  • Tworzenie dokumentacji serwisowej;
  • Raportowanie do przełożonego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (Elektryka, Elektronika, Automatyka, Telekomunikacja) lub współmierne doświadczenie;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku: elektryk, elektronik, automatyk, telemonter;
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z mechaniką, automatyką oraz elektroniką przemysłową;
  • Samodzielność;
  • Mile widziane uprawnienia SEP;
  • Umiejętność pracy w zespole, otwartość na nowe zadania i wyzwania;
  • Umiejętności analizowania i rozwiązywania problemów technicznych;
  • Znajomość j. angielskiego w zakresie komunikatywnym będzie atute;
  • prawo jazdy kat. B;
  • dyspozycyjność.

To oferujemy

  • umowę o pracę;
  • stabilną pracę w młodym, przyjaznym środowisku;
  • liczne wyzwania i możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.